هنر بسته بندی: Amerplast از پیشگامان تولید بسته‌بندی‌های منعطف، سیستم تمام یکپارچه بسته‌بندی برای تولید تازه با نام AmerFresh را که مناسب بسته‌های فلوپک و سینی‌های درب‌دار است را به بازار معرفی کرد.

برگزاری نشست خبری دومین نمایشگاه بین المللی Meatex2017

هنر بسته بندی / اکرم قدرت: نشست خبری دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی (حلال) و صنایع وابسته Meatex2017 که قرار است از 22 تا 25 آبان ماه امسال در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شود، در محل اتاق بازرگانی و صنایع ایران- آلمان برگزار شد.

مروری بر محصولات نانویی حوزه کشاورزی

ایسنا: مدیرگروه ترویج فناوری نانو در کشاورزی و صنایع غذایی ستاد نانو با اشاره به موفقیت برخی از محصولات کشاورزی مبتنی بر نانو فناوری در دریافت نانو مقیاس گفت: با توجه به حساسیت‌های موجود، هیچ یک از نانو کودهای تولید شده گواهی‌نامه نانو مقیاس را دریافت نکرده‌اند و در حال طی کردن فرآیند دریافت این گواهی‌نامه هستند.

صدا و سیما: مدیر تحقیقات و آموزش سندیکای تولید کنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی کشور گفت: تمامی مراحل تولید دارو در مملکت زیر ذره بین سندیکای مزبور و سازمان غذا و دارو است.

هنر بسته بندی: امکان ثبت نام آنلاین علاقمندان به بازدید از نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2017 فراهم شد.

هنر بسته بندی: پس از برگزاری نخستین کنفرانس که در سال گذشته با نام Print4Pack در پالرمو انجام شد، امسال رویداد دیگری با نام Print4All Conference  در شهر میلان ایتالیا برپا می شود.

مدیر نمایشگاه و رییس بخش جهانی دروپا

خانم سابین گلدرمن ضمن ابراز خشنودی از برپایی این نمایشگاه در ایران گفت ما می خواهیم بستری با کیفیت بالا برای صنعت چاپ در خاورمیانه و خاور نزدیک ایجاد نماییم و به این وسیله مجموعه فعالیت های نمایشگاه دوسلدورف را در زمینه صنایع چاپ و بسته بندی بطور معناداری توسعه بخشیم. همچنین می خواهیم به طور همزمان پتانسیل بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان دروپا را با نمایشگاه های اقماری خود افزایش دهیم.

هنر بسته بندی:  Coveris از پیشگامان ارایه راهکارهای بسته‌بندی، بسته‌بندی خلاقانه جدیدی را برای بخش غذاهای در حال حرکت طراحی کرد. Grab BoxTM، ترکیبی است از مقوا و فیلم که تجربه‌ای جالب را از تلفیق زیبایی و کارکرد برای مشتری به ارمغان می‌آورد.

هنر بسته بندی: SGK، از بزرگان ارتقا برند در دنیا، وظیفه یکپارچه کردن سیستم بسته‌بندی شرکت USG Boral را برعهده گرفت. هدف مشترک، متحد کردن 14 بخش در 12 بازار و 13 تجارت به یک سیستم بسته‌بندی کاربردی بود.

هنر بسته بندی: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به پشتوانه برگزاری سیزده دوره نمایشگاه صنعت غذا و با در نظر گرفتن مزیت هایی همچون رتبه های برتر کشوری در برخی از صنایع غذایی و همچنین سهم 20 درصدی صنایع غذایی، آشامیدنی و کشاورزی از صادرات غیر نفتی کشور، ثبت نام چهاردهمین نمایشگاه صنایع غذایی را آغاز کرد.

هنر بسته بندی: Leonhard Kurz، متخصص در راهکارهای تزیینی پیچیده، تعداد زیادی از ایده‌های خود را در بسته‌بندی، در نمایشگاه Luxe Pack Monaco به نمایش خواهد گذاشت.

هنر بسته بندی:‌ NOVA Chemicals به‌تازگی از طرح ساختاری PE چندلایه برای استفاده در پاکت‌های ایستاده خبر داد.

هنر بسته بندی: شرکت برساز رویداد پارس، نمایشگاه های صنایع غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته iFood ، (شبکه زنجیره ای آی فود) را برگزار می کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 101

هنر بسته بندی: همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف که قرار بود اواخر تیرماه برگزار شود به دلایل مختلفی از جمله استقبال بیش از حد متقاضیان و صاحبان صنایع از این همایش، به تعویق افتاد.

هنر بسته بندی: Sepha از متخصصین تولید تجهیزات بسته‌بندی، آخرین به روزرسانی کاربردی برای یکی از محصولات خود، EZ Blister را روانه بازار کرد.

مصاحبه با مدیر پروژه IPAP/ pacprocess

هنر بسته بندی: در حاشیه برگزاری نمایشگاه IPAP/ pacprocess TEHRAN 2017، مصاحبه ای با آقای Malte Seifert، مدیر پروژه اینترپک انجام شده است که در ادامه می خوانید:  

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 102

هنر بسته بندی: برند P28 همه بازی‌ها را تغییر داد. شرکت به طراحی مجدد بسته و روشی از تزیین احتیاج داشت که با هدف اصلی هماهنگ باشد.

ایسنا: آب‌های معدنی و آشامیدنی با بسته‌بندی شیشه ای با قیمت حدود سه بر ابری نسبت به آب‌های با بسته‌بندی پلاستیکی در برخی رستوران‌های لوکس به مشتریان عرضه می‌شود.

ایسنا: دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی آخرین وضعیت تولید و صادرات آب بسته بندی را تشریح و اعلام کرد که قیمت آب بسته‌بندی ( آشامیدنی و معدنی) ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافته است.
پیمان فروهر با اشاره به آخرین وضعیت صادرات و واردات آب بسته بندی، اظهار کرد: در سال گذشته یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار آب بسته بندی از ایران صادر شده و عمده کشورهای مدنظر به عنوان بازار هدف شامل عراق، افغانستان و ترکمنستان بوده است.

مهر: استاندار همدان بابیان اینکه همدان به تکنولوژی بسته بندی نیاز اساسی دارد، گفت: باید درباره بسته‌بندی محصولات و بازار آن در ایران مطالعه شود.