خانه ملت: عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه خرمای ایرانی بنام برخی از کشورهای همسایه در بازار جهانی به فروش می رسد، گفت: نبود بسته بندی استاندارد، خرمای ایرانی را با برند پاکستانی روانه بازارمی‌کند.

رنگ زرد بسته بندی برای محصولات دارای خمیر

فارس: دبیر انجمن فرآورده‌های گوشتی با بیان اینکه طبق مصوبه جدید سازمان استاندارد، تولید و استفاده از خمیر مرغ در فرآورده‌های گوشتی آزاد شده است، گفت: استفاده از این محصول در سوسیس و کالباس نیازمند دریافت مجوز از سازمان غذا و دارو است.

مدیر کل حمایت از تولید صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی

هنر بسته بندی: در سال 95 با بررسی ها و ارزیابی های صورت گرفته و بر اساس معیارهای تعیین شده، یک شرکت فعال در زمینه بسته بندی صنایع دستی برای دریافت تسهیلات برای توسعه و به روز آوری حوزه فعالیت و محصولات خود به صندوق کارآفرینی امید معرفی شد.  

 هنر بسته بندی: اتحادیه صنف صحاف  برای فعالان صنفی فاقد پروانه، اطلاعیه ای صادر کرده است که متن آن به شرح زیر است:

هنر بسته بندی: بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول (2017 Eurasia Packaging) از تاریخ ۳ تا 6 آبان 1396 در این شهر برگزار خواهد شد.

هنر بسته بندی: نمایشگاه Speciality Food Festival 2017 در تاریخ ۱۸ تا ۲۰ سپتامبر (۲۷ تا ۲۹ شهریور ۱۳۹۶) همزمان با Gulfhost و Hotel Show و به عنوان بخشی از هفته بین المللی مهمانداری و مهمان پذیری دبی، در محل مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد. برگزاری مشترک این رویداد ها، ۵۰۰۰۰ بازدید کنندگان و خریداران منطقه را طی سه روز برگزاری نمایشگاه جذب خواهد نمود.

 هنر بسته بندی: با به‌کارگیری فناوری IML، RPC Superfos بسته تیراژ محدود خود را در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت فرانسوی تولید رنگ Cofabrill را رونمایی کرد.

هنر بسته بندی:JavaMoji، نخستین برند قهوه دنیا با emojiهای محبوب، به تازگی لیوان‌های K-cup خود را روانه بازار کرده است.

هنر بسته بندی: ECO Lamps از شرکت Sidel برای صرفه‌جویی انرژی در خطوط PET در خطوط تولیدی این شرکت به کار گرفته شد.

هنر بسته بندی: Mosca GmbH ماشین تسمه‌کش تمام‌خودکار SoniXs TR-6 خود را روانه بازار کرد.این ماشین در دو مدل ساده و حرفه‌ای عرضه شده است. ویژگی دو تسمه بودن، جدیدترین گزینه این ماشین است. ماشین می‌تواند به راحتی از یک تسمه به تسمه دیگر سوییچ کند.

هنر بسته بندی: اندکی پس از معرفی دوربین‌های mRC-3D توسط Q.I Press Controls، این متخصص هلندی در سیستم‌های اندازه‌گیری و کنترل برای صنعت چاپ، در راه بازار هند است.

هنر بسته بندی: تولیدکننده سوئیسی ماشین‌های چاپ Luscher Tschudi اعلام کرد که اشتراک استراتژیکی را با Caldera برای تجهیز نرم‌افزاری ماشین T-REX 320 به امضاء رسانده است.

مهر: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی راهکار کاهش نرخ بیکاری در این استان است. قاسم سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی راهکار کاهش نرخ بیکاری است، اظهار داشت: باید از ظرفیت های استان برای افزایش سرمایه گذاری و توسعه اشتغال در این استان بهره برد.

مهر: وزیر صنعت گفت: برای توسعه فعالیت ها در زمینه صنایع غذایی، باید به بازارهای خارجی نگاه ویژه داشت. محمدرضا نعمت زاده گفت: برای توسعه فعالیت های اقتصادی باید به بازارهای خارجی نگاه ویژه داشت و تولیدکنندگان هم به این موضوع توجه خاصی داشته باشند؛ البته خوشبختانه در صنعت غذایی، هر سال شاهد رشد بالای تولید محصولات و ماشین آلات داخلی نسبت به سال قبل از آن هستیم.

ایسنا: مطالعه جدید دانشمندان به رهبری دکتر محمد سعادت‌فر می‌تواند راهکار جدیدی برای بسته‌بندی بهینه مواد مختلف مانند غلات و داروها ارایه دهد.به نقل از ساینس دیلی، تیم تحقیقاتی دانشگاه ملی استرالیا مدعی‌اند مطالعه آن‌ها می‌تواند در ساخت آسمان‌خراش‌ها روی ماسه، درک چگونگی ذخیره‌سازی غلات در سیلوها و همچنین بسته‌بندی داروها و تحویل آن‌ها به اهداف خاص در بدن انسان کارآمد باشد.

ایرنا: مدیر جهادکشاورزی تفرش گفت: این شهرستان یکی از قطب های تولید محصولات باغی و زارعی است و ایجاد صنایع بسته بندی برای ساماندهی و بهبود کیفیت توزیع محصولات کشاورزی در این شهرستان ضروریست.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی:

هنر بسته بندی: بسته بندی مواد خوراکی از اهمیت بسزایی برخوردار است به خصوص در مورد مواد پروتئینی که ضرورت آن دوچندان می شود زیرا به طور مستقیم با سلامت افراد جامعه در ارتباط است. تشکیل انجمن صنفی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی می تواند سطح کیفی سلامت جامعه را ارتقا دهد . در این راستا گفت و گوی کوتاهی با دکتر مسعود رسولی دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور انجام داده ایم که در زیر می آید:

دکتر مهدی کریمی تفرشی رییس مجتمع صنایع غذایی گلها:
با صادرات کالاهای باکیفیت، ذهنیت بد در مورد کالاهای ایرانی را از بین خواهیم برد

هنر بسته بندی: در آستانه نمایشگاه اگروفود تهران با دکتر مهدی کریمی تفرشی رییس مجتمع صنایع غذایی گلها گفت‌وگوی کوتاهی انجام داده و نقطه‌نظرات ایشان را درباره مهم‌ترین مسایل صنعت غذا و روند پیشرفت‌های مجتمع صنایع غذایی گلها جویا شدیم که مشروح این مصاحبه را در زیر می‌خوانید:

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 112

هنر بسته‌بندی: رییس هیات‌مدیره شرکت توسعه صنایع غذایی پارس دلتا پاک گفت: در سال جدید با نصب ماشین‌آلات و خطوط تولید جدید، چند نوع بسته‌بندی تازه را تولید و روانه بازار خواهیم کرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 156

هنر بسته بندی: پاکت‌های چندلایه نیز برای بسته بندی مواد غذایی به‌ویژه خشکبار، نقشی بسیار پررنگ‌تر از گذشته یافته اند. رام صنعت دانیال یکی از تولید‌کنندگان تخصصی پاکت‌های چند لایه است که با سرمایه گذاری در این بخش، مشغول فعالیت است. برای آگاهی از کم و کیف فعالیت این شرکت، گفت‌وگویی را با دانیال شمسیان مدیرعامل شرکت رام صنعت دانیال انجام داده‌ایم که در زیر می‌خوانید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 184