پرینت

تلاش برای بیرون آوردن آخرین قطره های کچاپ از بطری

.

BBC: آخرین باقیمانده‌های سس کچاپ که از بطری بیرون نمی‌آید، خیلی‌ها را کلافه کرده است.  پژوهشگران آمریکایی می‌گویند که روشی برای خارج کردن سس کچاپ از بطری، تا آخرین قطره آن پیدا کرده‌اند. 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 118
پرینت

سیستم انحصاری PSB برای تولید ظرف کششی بزرگ از SIAPI

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت SIAPI از تولیدکنندگان ماشین‌های قالب‌گیری دمشی خطی برای تمام کاربردها بود. این ماشین‌ها قادر به تولید نمونه‌های ظرف با ظرفیت 1/0 تا 40 لیتر و قطر دهانه تا 180میلی‌متر هستند.

پرینت

ماشین رول پیچ از شرکت italwork rolls برای انواع فیلم‌های مصرف خانگی

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016:  شرکت italwark rolls با صادرات به 90 کشور دنیا، انواع ماشین‌های کانورتینگ رول‌های آلومینیوم، کلینگ، استرچ، کاغذ، ظوف آلومینیومی و سینی‌های کاغذی را تولید می‌کند.

پرینت

ماشین کارتنینگ از FREEMANTLE انگلیس

.

 هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت انگلیسی FREEMANTLE که متخصص ساخت انواع ماشین‌های کارتنینگ است در این نمایشگاه نیز ماشین کارتنینگ نیمه‌خودکار را به معرض دید گذاشته بود.

پرینت

ماشین سورتینگ همراه با جداساز اجسام زاید از ray tec

.

 هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت ray tec vision تولیدکننده ماشین سورتینگ با استفاده از دوربین و سیستم برون‌ریز با هوای فشرده بود که به خصوص برای محصولات غذایی اندازه کوچک طراحی شده بود.

پرینت

تری‌سیلر با امکان پرکنی محصولات دارویی از Hilutec

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت آلمانی Hilutec ماشین F2000 خود را در نمایشگاه عرضه کرده بود که به نوعی دستگاه تری‌سیلر به حساب می‌آمد. سری ماشین‌های FP در مدل‌های 3000، 2000، 190 و 100 عرضه می‌شوند.

پرینت

انواع ماشین و هدهای دربند با اندازه‌های سفارشی در ZALKIN

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016:  شرکت ZALKIN با بیش از 80سال سابقه، انواع دربندهای سفارشی متناسب با نیازهای مشتری را تولید می‌کند. ماشین‌ها انواع درب‌های پیچی، سیل‌بندی یا درب‌های فشاری را اجرا می‌کنند.

پرینت

فراخوان مشارکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین 96

.

 هنر بسته بندی: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته 4 تا 7 اردیبهشت 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

پرینت

سپهر پلیمر؛ نخستین و تنها تولید‌کننده فیلم پلی‌استر در ایران

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت کارخانجات سپهر پلیمر سپاهان نخستین و تنها تولید‌کننده فیلم پلی‌استر در ایران است. یکی از اهداف بلند آن، برقراری ارتباطات گسترده بازرگانی و تجاری در حوزه کشورهای آسیایی، اروپایی و آفریقایی بوده است که برای تحقق اهداف خود، در نمایشگاه حضور یافت.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 123
پرینت

برگزاری جلسه هم‌اندیشی هنر بسته بندی با اتحادیه گلاب کاشان در خصوص آموزش و بهبود بسته بندی عرقیات گیاهی

.

هنر بسته بندی/ واحد خبر: در جلسه‌ای که در محل اتحادیه گلاب کاشان در این شهر برگزار شد، سهیل چهره ای، سردبیر و حسین پژمان فرد عضو تحریریه نشریه و مدیر طراحان فردا مهمان مدیران این اتحادیه بودند و در خصوص مسایل بسیاری بحث و تبادل نظر کردند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 163
پرینت

تولید انواع درب و بدنه قوطی در تالک ایرانیان

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت تالک ایرانیان تولید‌کننده بدنه قوطی و درب مجهز به یک صنعت دانش‌بنیان است که در کشور بومی و دانش فنی و تکنولوژی آن از ژاپن وارد شده و علاوه بر کیفیت بالا در ساخت بدنه قوطی و درب‌ها از فناوری سیستم چاپ لیزری نیز برخوردار است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 161
پرینت

تولید انواع قوطی و درب آسان‌ بازشو در CAN ENDS

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: این گروه کار خود را در دهه 1960 در هندوستان آغاز کرد آن هم در صنعت چاپ‌های گرافیکی. در سال 2007 باتوجه به مزیت‌های جدید بازار، وارد صنعت تولید قوطی‌های فلزی شد در کشور هنگ‌کنگ برای صادرات به آسیای جنوب شرقی و هند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 146
پرینت

R145، آخرین ماشین عرضه شده در غرفه Multivac

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت مولتی وک آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای بسته بندی افقی در جهان، بهترین راه کارهای بسته بندی اتوماتیک را در نمایشگاه Gulfood Manufacturing دبی ارایه کرد. یکی از این راه‌کارها، یک خط کامل شامل توزین اتوماتیک نصب شده بر روی ترموفرمر R145 و متال دیتکتور و دستگاه چک کننده وزن و لیبل زن اتوماتیک به اضافه خارج کننده اتوماتیک بسته بندی نامناسب از خط بود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 134
پرینت

ماشین STARK برای تولید انواع پاکت‌های معمولی و دوی‌پک

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: ماشین STARK تولید M.C.Automazioni، ماشین جدید بسته‌بندی عمودی بود که برای تولید پاکت با انواع مواد اولیه شامل رول، آلومینیوم، کاغذ و... طراحی شده بود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 149