پرینت

تولید انواع درب و بدنه قوطی در تالک ایرانیان

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت تالک ایرانیان تولید‌کننده بدنه قوطی و درب مجهز به یک صنعت دانش‌بنیان است که در کشور بومی و دانش فنی و تکنولوژی آن از ژاپن وارد شده و علاوه بر کیفیت بالا در ساخت بدنه قوطی و درب‌ها از فناوری سیستم چاپ لیزری نیز برخوردار است.

پرینت

تولید انواع قوطی و درب آسان‌ بازشو در CAN ENDS

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: این گروه کار خود را در دهه 1960 در هندوستان آغاز کرد آن هم در صنعت چاپ‌های گرافیکی. در سال 2007 باتوجه به مزیت‌های جدید بازار، وارد صنعت تولید قوطی‌های فلزی شد در کشور هنگ‌کنگ برای صادرات به آسیای جنوب شرقی و هند.

پرینت

R145، آخرین ماشین عرضه شده در غرفه Multivac

.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2016: شرکت مولتی وک آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای بسته بندی افقی در جهان، بهترین راه کارهای بسته بندی اتوماتیک را در نمایشگاه Gulfood Manufacturing دبی ارایه کرد. یکی از این راه‌کارها، یک خط کامل شامل توزین اتوماتیک نصب شده بر روی ترموفرمر R145 و متال دیتکتور و دستگاه چک کننده وزن و لیبل زن اتوماتیک به اضافه خارج کننده اتوماتیک بسته بندی نامناسب از خط بود.

پرینت

مدیرعامل چاپ و بسته‌بندی مهران‌پک: هدف و شعار ما ترویج رقابت سالم است.

.

هنر بسته بندی: هدف و شعار اصلی مهران پک با عنوان «ما رقابت نمی‌کنیم، رقابت برمی‌انگیزیم» ترویج رقابت سالم و نیز انگیزه دادن به سایرین در جهت رشد و توسعه هر چه سریع‌تر صنعت بسته‌بندی است.

پرینت

مصرف آب بسته‌بندی‌شده در ایران دو درصد؛ در ترکیه ۲۰ درصد

.

ایانا: سید ناصر رییسی، عضو هیأت نمایندگان اتاق ایران می‌گوید: در ایران، فرهنگ استفاده از آب‌های بسته‌بندی‌شده، نهادینه نشده است. بازار عرضه و تقاضا در حوزه آب‌های بسته‌بندی‌شده مشکل دارد. به‌دلیل تقاضای پایین این محصول توان رقابت ندارد.

پرینت

ضعف بسته بندی و نداشتن شناخت از بازارهای خارجی، موانع مهم صادرات هستند

.

ایرنا:  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ضعف در صنعت بسته بندی و نداشتن شناخت از بازارهای خارجی، موانع جدی در حوزه صادرات کالاهای داخلی به خارج به شمار می رود.

پرینت

واحد سیار بسته‌بندی آّب آشامیدنی لیوانی؛ برای تامین آب آشامیدنی زوار اربعین

.

هنر بسته بندی: براساس تجربیات سالیان گذشته برای تامین آب آشامیدنی زایرین مراسم اربعین و هزینه‌های حمل‌ونقل و مشکلات توزیع آب در مناطق مرزی و خاک عراق، ستاد بازسازی عتبات عالیات و شرکت مهندسی آبفای کشور اقدام به سفارش ساخت دستگاه بسته‌بندی آب در لیوان‌های 250 سی‌سی به شرکت آلتین پاک ماشین نمود.

پرینت

همکاری مکث بین‌الملل با ۳۴ شرکت اروپایی

.

هنر بسته بندی: مکث بین‌الملل، حدود نیم قرن است که در زمینه تامین تجهیزات آنالیز تحقیقاتی و کنترل کیفی بسته‌بندی‌های سلولزی، فیلم، لفاف، قوطی‌های فلزی، پت، شیشه و... فعالیت می‌کند. گفت و گوی ما را با کامبیز رستمیان هماهنگ‌کننده فعالیت‌های مجموعه مکث بین‌الملل می‌خوانید:

پرینت

مدیر بازرگانی هلدینگ مانی یار تجارت: با پلاستیمک، تحولی نو در تولید بطری‌های IML ایجاد کرده‌ایم

.

هنر بسته بندی: هلدینگ مانی یار تجارت با مدیریت مهندس مهدی مقدمی (مدیرعامل سابق مانی پلاست جم) در سال 1359 فعالیت خود را آغاز کرد. هلدینگ مانی یار با تعیین سیاست‌های اصلی شرکت‌های زیرمجموعه خود و با هدف رسیدن به جایگاه 10 برند برتر ایران، دست به اقدامات جدیدی در صنعت غذایی و آرایشی و بسته‌بندی زده است.

نظرات اخیر

  • مهمان - ماریناسان

    سلام لطفا مارو هم استخدام کنید مدرکم فوق لیسانس بازرگانیه
نمایش سایر نظرات
پرینت

راز نگهداری تخم‌مرغ در یخچال در امریکا چیست؟

.

هنر بسته بندی: هنگامی به فروشگاه‌های خواروبارفروشی در امریکا برای خرید تخم‌مرغ مراجعه می‌شود، اغلب آنها را می‌توان درون یخچال یافت. اما این شرایط نگهداری درون یخچال در بسیاری دیگر از نقاط دنیا مرسوم نیست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 221
پرینت

ایران رول: در پی ایجاد بی‌نیازی از واردات پارافین و پرایمر پایه آبی و واکس به کشور هستیم

.

هنر بسته‌بندی: شرکت ایران رول به منظور ساخت پارافین و پرایمر اقدامات بسیاری انجام داده و هم‌اکنون نیز در حال پیگیری است که در صورت موفقیت از واردات پارافین و پرایمر پایه آبی و واکس جلوگیری خواهد شد.

پرینت

ظرف PET تولید Amcor برای پرکنی داغ

.

هنر بسته بندی: شرکت Amcor Rigid Plastics نخستین جایزه از مسابقات Innovation in Packaging Materials را به خاطر سبک‌ترین ظرف PET برای پرکنی داغ موجود در صنعت را به خود اختصاص داد. این ظرف به‌طور ویژه برای صنایع برتر تولید نوشیدنی طراحی شده بود.

پرینت

دو ایرانی‌تبار در فهرست 'متفکران جهانی' سالی که گذشت

.

هنر بسته بندی: نشریه فارن پالیسی در فهرستی که امسال از یک‌صد 'متفکر جهانی' منتشر کرده، نام دو ایرانی‌تبار را هم قرار داده است: آرش درم‌بخش، عضو شورای شهر کوربوآ در فرانسه و موره‌شین الهیاری، هنرمند و کنش‌گر مدنی.