هنر بسته بندی: ستاد برگزاری چهاردهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان از تبلیغات گسترده، اطلاع رسانی فراگیر و رویدادهای جذاب و منحصربفرد در چهاردهمین نمایشگاه غذایی خبرداد.

رسانه‌های چاپی در مقایسه با رسانه‌های الکترونیکی

هنر بسته بندی: Smithers Pira در گزارشی که به تازگی ارایه کرده‌، به دنبال کشف فرصت‌ها و تهدیدهای مهمی است که رسانه‌های چاپی را توسط رسانه‌های دیجیتال تحت تاثیر قرار می‌دهند.

هنر بسته بندی: اجرای تکنولوژی به کار رفته در پرکن‌های قوطی و بشکه موجود برای سیستم‌های کم‌ظرفیت جدید، آخرین دستاورد شرکت KHS است. تمرکز بر حفظ منابع و سیستم‌های آب، پیشگامی برای ارایه ایده‌های نوآورانه در صنعت بسته‌بندی،قابلیت اجرا برای تولیدکنندگان با ظرفیت تولید متوسط از مزایای این سیستم برشمرده شده است.

هنر بسته‌بندی/ سهیل چهره‌ای: کنفرانس دو روزه PRINT4ALL در تاریخ 12 و 13 سپتامبر 2017 در سالن اجتماعات مرکز نمایشگاهی میلان ایتالیا برگزار شد.

 هنر بسته بندی: در انواع روش‌های بسته‌بندی، وکیوم نوع محبوبی است که با حذف هوا(اکسیژن) باعث کاهش اکسیداسیون و فعالیت میکروب‌های هوازی و در نتیجه حفظ بهتر کالاهایی می‌شود که در معرض آسیب بیشتر توسط هوا هستند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 121

هنر بسته بندی: بطری‌ها و جارها 75درصد از تمام ظرف‌های پلاستیکی در آمریکا را به خود اختصاص داده‌اند و بر پایه گزارش The plastics Industry Association این روند رو به افزایش نیز هست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 107

هنر بسته بندی: هیچ چیز بدتر از این نیست که به اندازه یک قلپ شربت هنوز پس از میل کردن میلک‌شیک در ته لیوان باقی مانده باشد. این مشکلی اساسی بود که Mcdonald’s سعی در حل کردن آن داشت.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 111

هنر بسته بندی: در واکنش به افزایش تقاضا برای عملکرد بهتر و راحتی در صنعت نوشیدنی، RPC Obrist درب جدید 38 میلی‌متری را تولید کرده که به‌طور ویژه برای خطوط پرکنی اسپتیک طراحی شده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 150

هنر بسته بندی: تولیدکننده بین‌المللی مرکب بانام Seigwerk، سیستم خلاقانه مرکب برای چاپ روتوگراور بر پایه پلی‌اورتان را رونمایی کرد. این فناوری جدید منجر به داشتن کیفیت چاپ عالی می‌شود و چاپگرها را قادر می‌سازد تا هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش، فرآیند چاپ را ساده و کیفیت را ارتقا دهند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 136

 فودپرس: دبیر انجمن تولید کنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی از تعلیق مجوز واردات سه برند خارجی آب بسته‌بندی به کشور خبر داد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 203

هنر بسته بندی / اکرم قدرت: پیشرفت چشمگیر صنعت داروسازی در دنیا و بالطبع در ایران بر هیچ کس پوشیده نیست تا جایی که پیشرفت علوم در عرصه های گوناگون سرعتی بیش از اندازه به خود گرفته به طوری که رقابت علمی به یکی از زمینه های رقابت بین المللی تبدیل شده است. یکی از مهمترین حوزه های علم که نقش مهمی در تولید کالاهای راهبردی دارد صنعت داروسازی است هرچند که ایران تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از واردکنندگان دارو به شمار می رفت اما پس از آن، داروسازی و در کنار آن طراحی و بسته بندی آن  نیز همچون سایر بخش ها دچار دگرگونی شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 234

ایرنا: مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهادکشاورزی گلستان اعلام کرد: چهار واحد بسته بندی زعفران با ظرفیت اسمی 740 کیلوگرم در سال و سرمایه گذاری 29 میلیارد ریال در این استان به بهره برداری رسیده و فعال است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 209

 خودروکار: بهره‌برداری از ویژگی‌های امنیتی جدید بسته بندی قطعات یدکی سایپا و سهولت در ارسال کدهای امنیتی به سامانه پیامکی تشخیص اصالت قطعات یدکی، با استقبال مشتریان و خریداران قطعات یدکی گروه سایپا مواجه شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 180

ایسنا: محققان دانشگاه تهران توانستند برای اولین‌بار در ایران ربات ۳ درجه آزادی مستقل خطی را در مقیاس صنعتی برای عملیات گذاشت و برداشت در صنایع غذایی و بسته‌بندی بسازند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 165

ایرنا: معاون پشتیبانی امور دام کشور با اشاره به اینکه هم اکنون به ضایعات 25 تا 35 درصدی کالاهای تولیدی در کشور گفت: علاوه بر این بسته بندی کالا با کیفیت پایین صادرات را با مشکل مواجه کرده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 172

 ایرنا: مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان از پرداخت تسهیلات بانکی یارانه دار برای اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی چای در مناطق روستایی خبر داد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 192

هنر بسته بندی: اتاق بازرگانی و صنایع اکو به جمع حامیان نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان infex 2017 پیوست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 251

هنر بسته بندی: Pantone، شرکت جهانی تدوین استانداردهای رنگ برای صنایع طراحی، PANTONE 150343 Greenery را به‌عنوان رنگ سال 2017 انتخاب کرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 319

هنر بسته بندی: در پروژه Micaella Pedros  با نام «joining bottles» وی از بطری‌های پلاستیکی شرینک شده به عنوان اتصال پایه‌های چوبی استفاده کرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 262
نتایج آخرین تحقیق نشان داد:

هنر بسته بندی:  استفاده از PET بازیافت شده (rPET) در بسته‌های پرکنی داغ، هیچ تاثیر قابل توجه مضری بر بطری ندارد حتی زمانی که مخلوط از 50درصد بیشتر شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 277