هنر بسته بندی/ واحد بین الملل: آسیاب کنندگان، بودهندگان و تامین کنندگان قهوه باید برای هماهنگی با نیازهای بازار، از خود خلاقیت به خرج دهند. شما باید فناوری های تولید و بسته بندی ای را به کار گیرید که حداکثر انعطاف پذیری و قابلیت تنظیم مجدد را داشته باشند تا بتوانید همیشه به روز باشید.

شرکت CAMA (از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین الات بسته بندی ثانویه در همه بخش های غذایی، غیر غذایی، بهداشتی، شوینده، غذای حیوانات و ... در سطح جهان) اقدام به برگزاری رویدادهای مجازی در خصوص تولید و بسته بندی قهوه به صورت مجازی کرده است. شما می توانید به سادگی و به صورت رایگان در این رویداد ثبت نام کنید و ازآن بهره ببرید.

هنربسته بندی: شرکت Kompuestos یکی از تولیدکنندگان کامپوندهای پایدار پلاستیکی، خبر از بایوپلاستیکی تولیدشده از نشاسته سیب زمینی داد که ظرف مدت 4 هفته تجزیه می‌شود.

آینده ای روشن در پس ایده های بزرگ
بزرگترین سطح چاپ کارتن در ایران

هنر بسته بندی / واحد خبر : مجموعه چاپ و بسته‌بندی ریما پک بیش از 40 سال در زمینه تولید و تبدیلات سلولوزی سابقه دارد. این مجموعه در آغاز تحت عنوان جعبه‌سازی استیل در محدوده میدان بهارستان شروع به فعالیت در زمینه تولید و بسته‌بندی جعبه‌های مقوایی و سپس با گسترش زمینه فعالیت خود و ورود به صنعت کارتن‌سازی (در سال 1378) اقدام به راه‌اندازی مجموعه صنایع بسته‌بندی مبارکه واقع در جاده مخصوص کرج کرد. ریما پک در سال 1395 با به‌کارگیری ماشین‌آلات مدرن و به‌روز و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب به منظور تولید باکیفیت‌تر اقدام به‌ راه‌اندازی مجموعه چاپ و بسته‌بندی ریما‌ پک (واقع در جاده قدیم کرج) نمود.

هنر بسته بندی: EMSUR به‌تازگی خبر از تولید پاکت‌های غیرقابل نفوذ زیست تخریب‌پذیر داده که به‌ویژه برای بازار قهوه طراحی شده است. این بسته‌بندی جدید انعطاف‌پذیر، توسط گروه EMSUR در کارخانه شرکت در والنسیا تولید شده است و پاسخی است به نیازهای مشتریان برای پاکت‌های دو یا سه‌لایه با اصلیتی پایدار که دارای ویژگی‌های زیست‌تخریب‌پذیر باشد.

هنر بسته بندی:  Coveris از بسته‌بندی جدید ساندویچی خود خبر داد که با راحت‌ترین روش می‌توان آن را بازیافت کرد. این بسته‌بندی به‌عنوان بخشی از نقشه راه استراتژی ارتقای بازیافت شرکت انجام پذیرفته است.

هنر بسته بندی:  Verescence بطری ایمنی تولیدی جدید خود را روانه بازار کرد. این شرکت بطری‌های 100درصد قابل بازیافت که دارای ویژگی ضدسرخوردگی هستند را با همکاری What Matters معرفی کرده است.

هنر بسته بندی:  Trinseo پلی‌استایرن‌های بازیافت شده را برای به‌کارگیری در صنایع غذایی وارد بازار کرد.

میزان: بخشی از کلاه‌برداری‌ها با فروش کالای تقلبی در بسته‌بندی و با برچسب‌های کپی شده از کالاهای اصل و حتی جعل تأییدیه‌ها و هولوگرام‌ها صورت می‌گیرد و از آنجایی که نام برند کالاهای مختلف و یا محل عرضه آن حدی از اعتماد را در مصرف‌کننده ایجاد می‌کند، کالای تقلبی به‌راحتی به فروش می‌رسد.   افزایش قیمت کالاها در یک سال اخیر چنان افسار گسیخته روند صعودی به خود گرفته که باعث چالش در اقتصاد بسیاری از خانواده‌ها شده است و آنها برای تأمین مایحتاج روزانه خود به دنبال حراجی‌ها، تخفیف‌ها و ارزان‌فروشی هستند.

 ایسنا:  شرکت "رباتیکس آی ای ام"(IAM Robotics) اخیرا در حال توسعه ربات‌هایی است که می‌توانند لوازم پزشکی مورد نظر را از جعبه‌ها پیدا کرده و آنها را برای ارسال به بیمارستان بسته‌بندی کنند.  این شرکت مستقر در لارنسویل اخیراً با شرکت آمریکایی و چندملیتی فعال در زمینه ارائه تجهیزات پزشکی، داروسازی "جانسون و جانسون" همکاری کرده است و در حال کار برای تولید دستگاهی است که می‌تواند به راحتی همانند انسان‌ها یک لیست داشته باشد و تک تک کالای مورد نظر خود را از جعبه‌ها برداشته و بسته بندی کند.

هنر بسته بندی: UPM Raflatac لیبل جدیدی ارایه کرده که از مواد بازیافت شده تولید شده است.

 BBC: دولت ایالات متحده اعلام کرده است که نوار پیچشی بسته بندی پلاستیکی وارداتی از چین مشمول تعرفه گمرکی خواهد شد. این نوارها که از مفتول های نازک فلزی با پوشش پلاستیک ساخته شده برای بستن کیسه های نان یا گره زدن کابل و سیم دستگاه های برقی به کار می رود. وزارت بازرگانی آمریکا در توجیه این تصمیم گفته است که دولت چین به طور غیرمنصفانه و به شیوه ای پیچیده یارانه هایی را در اختیار تولیدکنندگان این کالا قرار می دهد و به این ترتیب، موقعیت رقابتی تولیدکنندگان آمریکایی را تضعیف می کند.

فارس: عضو انجمن صنایع پلیمر ایران گفت: تعداد زیادی از افرادی که از وزارت صمت مجوز خرید پلی‌پروپیلن از بورس کالا را دارند اصلاً تولیدکننده نیستند و در این بازار دلالی می‌کنند. این موضوع موجب تشدید رقابت و افزایش قیمت مواد اولیه شده است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بررسی وضعیت صنایع پلیمر به عنوان یکی از زیرشاخه‌های صنایع پایین‌دستی پتروشیمی حاکی از آن است که یکی از مشکلات جدی این صنایع کمبود مواد اولیه مورد نیاز آنها است. کمبود مواد اولیه باعث شده است که برای خرید این مواد از بورس کالا، رقابت شدیدی صورت بگیرد که نتیجه این اتفاق، افزایش قابل ملاحظه‌ قیمت مواد اولیه و در نتیجه افزایش قیمت محصول تولیدی خواهد بود. از طرفی حضور گسترده دلالان در بازار بورس برای خرید برخی از مواد اولیه موردنیاز صنایع پلیمر نیز باعث تشدید رقابت بین دلال و تولیدکنندگان واقعی شده است.

هنر بسته بندی: Ahlstrom-Munksjo گونه جدیدی از تویی‌های کاغذی را تولید و روانه بازار کرده است. این شرکت که تولیدکننده مواداولیه پایه فیبر است، خبر از ارتقا و تولید LamiBak، گونه جدیدی از تویی‌های جداشونده کاغذی با قابلیت‌ تماس با موادغذایی و استاندارد موسسه فدرال آلمان (BFR) را داده است.

هنر بسته بندی: Aptar اعلام کرد بسته‌بندی فعال جدیدی را تولید کرده که همزمان با جذب رطوبت، اکسیژن را نیز گازروبی می‌کند.

هنر بسته بندی: کوکاکولا از مقوا برای تولید نگه‌دارنده‌ها قوطی برای سودای خود در بازار اروپا استفاده کرده است. این شرکت بسته‌بندی دیگری را با رویکرد پایداری برای نوشیدنی‌های غیرالکلی خود در اروپا معرفی کرده است.

زیست آنلاین: طبق تحقیقات جدید گروهی از دانشمندان، تا سال 2025، یازده میلیارد تن میکروپلاستیک در محیط انباشته خواهد شد. به گزارش زیست آنلاین، بیشتر این پلاستیک ها به عنوان یک آلاینده وارد محیط می شوند. سالانه بیش از 1000 تن میکروپلاستیک وارد پارک های ملی و سرزمین های حافظت شده غرب آمریکا وارد می شود. محققان می گویند این مقدار معادل 30 میلیون بطری پلاستیکی است.

 انتظار می رود یک تکنیک جدید، دانشمندان را قادر به پیدا کردن میکروپلاستیک های انباشته شده در بدن انسان کند. به گزارش زیست آنلاین، اکنون به کمک یک روش جدید، ذرات میکروپلاستیک و نانو پلاستیک در اندام انسان ها قابل تشخیص هستند.

زیست آنلاین: مرکز ملی اقیانوس شناسی انگلستان، که آبهای بین انگلیس و فالکلند را مورد مطالعه قرار داده است اعلام کرد اقدامات سریع برای حل مشکل لازم است. به گزارش زیست آنلاین، بیش از 10 برابر تخمین هایی که قبلا زده شده است، در اقیانوس اطلس پلاستیک وجود دارد که نشان می دهد مشکل پلاستیک جهان احتمالاً بسیار بیشتر از آن است که تصور می شود.

 زیست آنلاین: میکروپلاستیک های حاصل از زباله های پلاستیکی، کل کره زمین را از برف های قطب شمال و خاک های آلپ تا اعماق اقیانوس ها آلوده کرده است. به گزارش زیست آنلاین، بر اساس تحقیقاتی که به عنوان یک نقطه عطف در درک قرار گرفتن انسان در معرض پلاستیک های کوچک توصیف می شود، نوزادانی که از بوسیله بطری شیر تغذیه می شوند روزانه میلیون ها ذره میکروپلاستیک را می بلعند.

 BBC: یک گروه خیریه که سواحل را پاکسازی می کند می گوید همه گیری ویروس کرونا باعث شده است یک موج جدید از آلودگی پلاستیکی راه بیفتد. گروه خیریه Surfers Against Sewage می گوید شاهد یک انفجار از ماسک‌ها و پلاستیک ها دو انداخته شده در سواحل و رودخانه ها است. این گروه ادعا می کند مشاغل در حال استفاده از این همه گیری هستند تا به استفاده از مقادیر زیادی پلاستیک رو بیاورند.