هنر بسته بندی: در Smart Packaging Hub شما شاهد فناوری‌های خلاقانه‌ای از شرکت‌های مختلف خواهید بود. در Hub این شرکت‌ها توانایی‌های فنی و تجاری خود را در چرخه بسته‌بندی‌های غذایی و نوشیدنی با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

 هنر بسته بندی: متخصص تولید ماشین‌های بسته‌بندی ILAPAK، با همکاری Van der Windt Verpakking راهکار منحصربه‌فردی را برای تولید پاکت ابداع کرده است.

هنر بسته بندی: سیستم CUP Everest تمام خودکار، می‌تواند 1100 بسته مطابق با سلیقه و انتخاب مشتری را در هر ساعت در جعبه بگذارد که باعث می‌شود تا 50درصد از خالی ماندن جعبه‌ها و درنتیجه 20 ایستگاه اضافی حذف شود.

هنر بسته بندی: ACG نسل جدیدی از ماشین‌های بسته‌بندی را معرفی کرد. این گروه صنعتی که ارایه‌کننده ماشین‌های صنایع دارویی است، نمونه اولیه نسل آینده ماشین‌های بسته‌بندی و بازرسی را ارایه کرده است.

هنر بسته بندی: شرکت Ball Corporation از خط تولید بطری‌های آلومینیومی با ظرفیت بازیافت بی‌نهایت خبر داد. این شرکت از خط بطری آلومینیومی اکسترود سخت نام برد که جایگزینی برای آلودگی‌های پلاستیک است.

هنر بسته بندی: Rovema سیستم جدید SBS 250 TWIN خود را از ترکیب دو ماشین فرم فیل سیل عمودی BVC و پاکت‌ساز طراحی و به بازار معرفی کرد.

هنر بسته بندی: سیستم جداسازی و سورتینگ جدید برای آسان‌سازی فرآیند بازیافت توسط Nextek ارایه شد. بدون شک می‌توان گفت که شناسایی و جداسازی پلاستیک‌ها بخشی کلیدی از زیرساخت‌های یک بازیافت موثر است.

هنر بسته بندی: CuanSave، فیلم انعطاف‌پذیر تولیدشده از پوسته خرچنگ توسط شرکت CuanTec به بازار آمد. نیاز روزافزون مصرف‌کنندگان به محصولات پایدار منجر به افزایش تقاضا برای بایوپلاستیک‌ها شده است.

به پیوست نامه‌ی اخیر معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر آگاهی بخشی عموم جامعه نسبت به عرضه و مصرف بهداشتی و سلامت تخم‌مرغ بویژه در شرایط فعلی که یکی از خطرناک‌ترین و مسری‌ترین ویروس‌های تاریخ در بین تمام مردم شایع شده و ابراز نگرانی نسبت به این موضوع که علی‌رغم تلاش‌های پیشین برای عرضه‌ی تخم‌مرغ در بازار تنها بصورت بسته‌بندی و اثبات غیر بهداشتی بودن توزیع و مصرف این محصول بصورت فله که خود می‌تواند یکی از نقاط شیوع ویروس کرونا و دیگر ویروس‌ها باشد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام تلاونگ، نکاتی موکدا در خصوص مصرف تخم‌مرغ خطاب به عموم جامعه اطلاع‌رسانی می‌شود:

هنر بسته بندی:  سری جدید تحقیقات نشان داد که فیلم‌های Walki's Bioska در مدت 6 ماه کاملا تجزیه می‌شوند. تحقیق که در موسسه محیط‌زیست فنلاند انجام گرفت، زیست‌تخریب‌پذیری پلاستیک‌های bio-based و biodegradability را اندازه‌گیری کرد. فیلم‌های Bioska یکی از سریع‌ترین زمان‌های زیست‌تخریب‌پذیری را از خود نشان دادند.

 ایسنا: برای افزایش ماندگاری و ایمنی غذاها و نوشیدنی‌ها از بسته‌بندی ضد میکروبی استفاده می‌شود. با این‌حال، نگرانی در مورد انتقال مواد بالقوه مضر مانند نانو ذرات نقره از این نوع ظروف به مواد مصرفی وجود دارد.به نقل از ساینس دیلی، نتایج تحقیق جدید نشان می‌دهد، نقره‌ای که در یک پلاستیک ضد میکروبی جاسازی‌شده است می‌تواند وارد مواد غذایی شده و نانو ذرات را در غذاها و نوشیدنی‌ها، خصوصا مواد شیرین‌مزه تشکیل دهد.

ایسنا: رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور با بیان اینکه احتمال سرایت ویروس کرونا از طریق مواد غذایی وجود دارد، گفت: این احتمال به خصوص در مورد غذاهای غیر صنعتی، غیر کارخانه‌ای و سنتی بیشتر است.  امیرمحمد مرتضویان- رییس دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی- در نشست خبری تازه‌های غذا، تغذیه و کرونا با اشاره به نتایج مطالعات انجام شده در این مرکز تحقیقات  و انیستیتو با بیان اینکه در ابتدای اپیدمی کرونا این سوال مطرح بود که آیا مواد غذایی شامل خود غذا و بسته بندی غذا می‌تواند باعث سرایت ویروس به بدن شوند، گفت: تحقیقات ما نشان داده که این احتمال وجود دارد ولی سازمان جهانی بهداشت قویا در ابتدا اعلام کرد که سرایت کرونا از طریق غذا صورت نمی گیرد.

ایسنا/البرز سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت البرز گفت: در حال حاضر مشکل روغن جامد تولید نیست بلکه تولیدکنندگان در تامین حلب‌های بسته بندی این روغن با مشکل مواجه شده‌اند که بنا شده تغییراتی در بسته بندی آنها ایجاد شود تا مشکل عرضه روغن نیمه جامد هم حل شود.

هنر بسته بندی/ واحد بین الملل: آسیاب کنندگان، بودهندگان و تامین کنندگان قهوه باید برای هماهنگی با نیازهای بازار، از خود خلاقیت به خرج دهند. شما باید فناوری های تولید و بسته بندی ای را به کار گیرید که حداکثر انعطاف پذیری و قابلیت تنظیم مجدد را داشته باشند تا بتوانید همیشه به روز باشید.

شرکت CAMA (از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین الات بسته بندی ثانویه در همه بخش های غذایی، غیر غذایی، بهداشتی، شوینده، غذای حیوانات و ... در سطح جهان) اقدام به برگزاری رویدادهای مجازی در خصوص تولید و بسته بندی قهوه به صورت مجازی کرده است. شما می توانید به سادگی و به صورت رایگان در این رویداد ثبت نام کنید و ازآن بهره ببرید.

هنربسته بندی: شرکت Kompuestos یکی از تولیدکنندگان کامپوندهای پایدار پلاستیکی، خبر از بایوپلاستیکی تولیدشده از نشاسته سیب زمینی داد که ظرف مدت 4 هفته تجزیه می‌شود.

آینده ای روشن در پس ایده های بزرگ
بزرگترین سطح چاپ کارتن در ایران

هنر بسته بندی / واحد خبر : مجموعه چاپ و بسته‌بندی ریما پک بیش از 40 سال در زمینه تولید و تبدیلات سلولوزی سابقه دارد. این مجموعه در آغاز تحت عنوان جعبه‌سازی استیل در محدوده میدان بهارستان شروع به فعالیت در زمینه تولید و بسته‌بندی جعبه‌های مقوایی و سپس با گسترش زمینه فعالیت خود و ورود به صنعت کارتن‌سازی (در سال 1378) اقدام به راه‌اندازی مجموعه صنایع بسته‌بندی مبارکه واقع در جاده مخصوص کرج کرد. ریما پک در سال 1395 با به‌کارگیری ماشین‌آلات مدرن و به‌روز و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب به منظور تولید باکیفیت‌تر اقدام به‌ راه‌اندازی مجموعه چاپ و بسته‌بندی ریما‌ پک (واقع در جاده قدیم کرج) نمود.

هنر بسته بندی: EMSUR به‌تازگی خبر از تولید پاکت‌های غیرقابل نفوذ زیست تخریب‌پذیر داده که به‌ویژه برای بازار قهوه طراحی شده است. این بسته‌بندی جدید انعطاف‌پذیر، توسط گروه EMSUR در کارخانه شرکت در والنسیا تولید شده است و پاسخی است به نیازهای مشتریان برای پاکت‌های دو یا سه‌لایه با اصلیتی پایدار که دارای ویژگی‌های زیست‌تخریب‌پذیر باشد.

هنر بسته بندی:  Coveris از بسته‌بندی جدید ساندویچی خود خبر داد که با راحت‌ترین روش می‌توان آن را بازیافت کرد. این بسته‌بندی به‌عنوان بخشی از نقشه راه استراتژی ارتقای بازیافت شرکت انجام پذیرفته است.

هنر بسته بندی:  Verescence بطری ایمنی تولیدی جدید خود را روانه بازار کرد. این شرکت بطری‌های 100درصد قابل بازیافت که دارای ویژگی ضدسرخوردگی هستند را با همکاری What Matters معرفی کرده است.

هنر بسته بندی:  Trinseo پلی‌استایرن‌های بازیافت شده را برای به‌کارگیری در صنایع غذایی وارد بازار کرد.