هنر بسته بندی: فیلم‌های متالایز با لایه محافظ و عاری از کلر تولیدشده توسط Toray Plastics توانسته ویژگی‌هایی همچون محافظت از عبور رطوبت، اکسیژن و بو را در اختیار کاربران قرار دهد.

هنر بسته بندی:  شرکت Neografia چاپخانه انتشار کتاب از اسلوواکی به تازگی ماشین 8رنگ Rapida 145 را در مجموعه خود نصب کرده است.

هنر بسته بندی: شرکت La Colombe coffe خلاقیت و فناوری Crown InnoValve را به کار گرفت تا تجربه‌ای جدید را به عاشقان قهوه هدیه کند.

هنر بسته بندی:  فناوری اندازه‌گیری و توزیع معرفی شده توسط Comar LLC، منجر به معرفی سومین سری لیوان‌های چاپ شده در صنعت دارویی شده است.

هنر بسته بندی: ابزار قفل کردن الکترونیکی به بیماران کمک می‌کند تا از مصرف تصادفی بیش از حد داروهایی که احتمال اعتیادآوری دارند جلوگیری کند.

 هنر بسته بندی: سمینار سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته (Meatex2018) 11 بهمن‌ماه در محل اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان برگزار شد. هدف از برگزاری این سمینار که با حضور غرفه‌داران، تولیدکنندگان و حامیان رسانه‌ای نمایشگاه برگزار شد، گسترش بازارهای هدف اعلام شد.

هنر بسته بندی: Lecta آخرین خلاقیت خود در تولید کاغذهای خاص را در نمایشگاه Drinktec به نمایش خواهد گذاشت. سه نوع محصول ارایه خواهند شد: Metalvac، کاغذهای اسمی متالایز شده/ Adestor، مواداولیه خودچسب/ Creaset، کاغذهای یک‌رو روکش شده.

هنر بسته بندی: بسته‌بندی پایدار هدفی کلیدی برای خرده‌فروشی موادغذایی با نام Co-op در انگلستان است. این شرکت قصد دارد تا سه سال آینده، 80 درصد از بسته‌بندی‌هایش را قابل بازیافت کند.

هنر بسته بندی در ادامه موفقیت های بین المللی خود، اسپانسر رسانه ای نمایشگاه Print4All ایتالیا شد.

هنر بسته بندی: پاکت ایستاده جدید شیردار، راحتی مصرف‌کننده و امکان پرکنی مجدد در حجم انبوه را برای تولیدکننده پاک‌کننده زمین با برند Bona فراهم کرده و به گفته تولیدکننده جایگزین خوبی برای بسته‌بندی‌های سنگین و سخت شده است.

هنر بسته بندی: Essentra مشغول کار بر روی تجهیزاتی است که به صورت مکانیکی فیلم بسته‌بندی بلیستری لمینیت شده پایه آلومینیوم را شکل می‌دهد.

هنر بسته بندی: نمایشگر کنترل وزن، آمار آنی از تمام هدهای پرکن را ارایه می‌دهد و تمام موقعیت‌های ویژه را نمایانگر می‌سازد. اطلاعات آماری و هشدارهای هر هد پرکن جداگانه می‌تواند از طریق سیستم کنترل از راه دور و با پروتکل Modbus نیز ارسال شود.

هنر بسته بندی: برای ابزارهای پزشکی و دارویی، آسیب‌ناپذیری در برابر جعل و دزدی با به‌کارگیری ذراتی به اندازه غبار آسان شده است.

هنر بسته بندی: ثبت نام انلاین نمایشگاه Print4All اغاز شد.

هنر بسته بندی: در بحث نفوذناپذیری، قدرت، مقاومت حرارتی، کاهش استفاده از منابع و ویژگی‌های کاربردی، شرکت NatureWorks یکی از بیوپلاستیک‌های تولیدشده از منابع تجدیدپذیر با نام Ingeo را روانه بازار کرد.

 استمرار حضور موثر ایران در بازارهای عراق

 هنر بسته بندی: کشور عراق نقش پررنگ و بسیار مهمی در تجارت خارجی محصولات غذایی دارد. عراق با سهم بیش از ۸۰درصدی، بزرگ‌ترین مشتری محصولات لبنی ایران به‌شمار می‌رود.

BBC: سازمان ملل متحد در نظر دارد برای جلوگیری از آلودگی دریاها با مواد پلاستیکی، کشورهای جهان را متعهد به اجرای قانونی تازه در سراسر جهان کند. برنامه تازه سازمان ملل قرار است هفته آینده در نشست محیط زیست این سازمان در نایروبی، پایتخت کنیا، اعلام شود که هدف آن تصویب پیمانی تازه برای منع ریختن زبالههای پلاستیکی در اقیانوسهاست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 103

BBC: مصرف پلاستیک در زندگی روزمره یکی ازمشکلات پیش رو محیط زیست است؛ به ویژه آنکه بسیاری از زباله‌های پلاستیکی در دریا تخلیه می‌شود. به گفته سازمان صلح سبز هر یک دقیقه یک کامیون پراز زباله در دریا ریخته می‌شود.

هنر بسته بندی/ گزارش نمایشگاه Gulfood Manufacturing 2017:  این شرکت اماراتی که در سال 1989 تاسیس شده، تولیدکننده انواع قوطی است. EMIC یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قوطی در منطقه MENA است که انواع قوطی‌های غذایی را در اندازه‌های مختلف تولید می‌کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 168

ایرنا :  معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: سالانه تنها پنج تن از محصول تولیدی زعفران استان فرآوری، بسته بندی و به بازار داخل و خارج عرضه می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 139