در این ویدیو، شرکت EasyLid، از فناوری استفاده می کند که درب وسیل روی آن برای دربندی ظرف بسته بندی محصولات لبنی، در یک مرحله تولید و اجرا می شود. این ظرف برای بسته بندی های MAP نیز مناسب است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2802

شرکت DAMPACK، به تازگی ظرفی با نام Bee Magic Tray برای بسته بندی گوشت تولید کرده است. ظرف با داشتن شبکه لانه زنبوری در کف به همراه فیلم پرفراژدار،  هم جذب رطوبت را به خوبی انجام می دهد و هم تبادل گاز را میسر می سازد. شرکت مدعی است که این فناوری جایگزینی برای بسته بندی MAP خواهد بود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3192

در این ویدیو فوق العاده، روش های انبارداری، بازخوانی محصول از انبار و تولید بسته بندی ثانویه سفارشی برای ارسال به خریدار آنلاین نمایش داده می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3375

در این ویدیو، با افزودن نقره (+Ag) به سطوح ظروف بسته بندی و یا حتی لیبل آن، انتقال انواع باکتری به صفر می رسد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3425

در این ویدیو فردی با استفاده از بطری پلاستیکی PET، وسایل و ابزارکارهایی ابتدایی اما بسیار خلاقانه درست می کند که برخی از آنها در شرایط اضطراری کارگشا هستند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3124

این سبد جدید به طور خودکار و با استفاده از کدهای از پیش تعیین شده بر روی کالاها، قیمت آنها را محاسبه می‌کند و درون کیسه خرید می‌ریزد

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1625

در این ویدیو، بسته بندی ای نمایش داده می شود که با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و متناسب با میزان تازگی ماهی، همانند یک ماهی تازه تکان می خورد و باعث جلب توجه خریدار می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1674

در این ویدیوی شگفت انگیز، بسته بندی آب پرتقال به گونه ای انجام می شود که با زدن ساعت بر روی بطری، خریدار می تواند از زمان دقیق تولید محصول اطمینان حاصل کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1760

در این ویدیو روش تولید و تزیین کارت پستال نمایش داده می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1807

  در این ویدیو از راهکاری بسیار ساده و خلاقانه و در منزل برای بسته بندی جواهرات استفاده می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1877