در چند سال گذشته در ایران، تولید کیسه زباله پیشرفت زیادی داشته، از ایجاد پرفراژ ت کیسه ای دستگبره دار. این تولید کننده سطل و کیسه رو در یک قالب جدید طراحی کرده

قطعا همه شما ويديوهاي تبليغاتي زيادي رو از چگونگي تهيه انواع غذا يا شيريني ديدين اما ايا ديدين كه چجوري ساخته ميشن؟ اين ويديو رو ببينيد

در این ویدیو، شرکت EasyLid، از فناوری استفاده می کند که درب وسیل روی آن برای دربندی ظرف بسته بندی محصولات لبنی، در یک مرحله تولید و اجرا می شود. این ظرف برای بسته بندی های MAP نیز مناسب است.

شرکت DAMPACK، به تازگی ظرفی با نام Bee Magic Tray برای بسته بندی گوشت تولید کرده است. ظرف با داشتن شبکه لانه زنبوری در کف به همراه فیلم پرفراژدار،  هم جذب رطوبت را به خوبی انجام می دهد و هم تبادل گاز را میسر می سازد. شرکت مدعی است که این فناوری جایگزینی برای بسته بندی MAP خواهد بود.

در این ویدیو فوق العاده، روش های انبارداری، بازخوانی محصول از انبار و تولید بسته بندی ثانویه سفارشی برای ارسال به خریدار آنلاین نمایش داده می شود.

در این ویدیو، با افزودن نقره (+Ag) به سطوح ظروف بسته بندی و یا حتی لیبل آن، انتقال انواع باکتری به صفر می رسد.

در این ویدیو فردی با استفاده از بطری پلاستیکی PET، وسایل و ابزارکارهایی ابتدایی اما بسیار خلاقانه درست می کند که برخی از آنها در شرایط اضطراری کارگشا هستند.

این سبد جدید به طور خودکار و با استفاده از کدهای از پیش تعیین شده بر روی کالاها، قیمت آنها را محاسبه می‌کند و درون کیسه خرید می‌ریزد

در این ویدیو، بسته بندی ای نمایش داده می شود که با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و متناسب با میزان تازگی ماهی، همانند یک ماهی تازه تکان می خورد و باعث جلب توجه خریدار می شود.

در این ویدیوی شگفت انگیز، بسته بندی آب پرتقال به گونه ای انجام می شود که با زدن ساعت بر روی بطری، خریدار می تواند از زمان دقیق تولید محصول اطمینان حاصل کند.